Гелікоптери

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гелікоптер 4-к великий на р/к WL Toys Sky Dancer V912
Великий радіокерований гелікоптер WL Toys V912 Sky Dancer  - найкращий вибір для захопливих польотів на вулиці і навіть проти вітру! Ви відразу зрозумієте, що керуєте справжнім монстром!   Конструктивні особливості гелікоптера і вдосконалена стійкість хвостового ротора з потовще..
2,833 грн.
Гелікоптер на радіоуправлінні Hubsan Lynx CX 330 мм 2.4GHz з відеокамерою та системою FPV RTF  H201D
Hubsan Lynx CX це радіокерований гелікоптер з відеокамерою та встановленою системою FPV.  Ця модель наймовірно маневрена та легка в управлінні завдяки 4-х канальній апаратурі управління. Завдяки сваїм розмірам гелікоптер мажна запускати в приміщенні та при несильному вітрі на вулиці.&nbs..
7,560 грн.
Гелікоптер Dynam E-Razor 450 FBL Metal Brushless RTF 720 мм 2,4 ГГц (DY8895 RTF)
Е-Razor 450 FBL - спеціально створений для акробатичних трюків радіокерований вертоліт з безколекторним електродвигуном. Версія виконана з пластика, а автомат перекосу і хвостова балка з алюмінію. Модель має агресивну форму кабіни і максимально полегшена. У комплект входить регулятор оборотів, як..
8,208 грн.
Гелікоптер Thunder Tiger Raptor 90 G4 Nitro KIT 1584 мм (4893-K10)
Потужний і красивий вертоліт з чудовою динамікою і найточнішим режимом 3D польотів, має великі можливості для додаткового дообладнання «під пілота». При виготовленні моделі, був використаний якісний і міцний метал, зокрема, з металу зроблені вали. Елементи силових блоків і тарілки автомата ви..
12,150 грн.
Гелікоптер 4-к великий р / у 2.4GHz Fei Lun MD-500 копійний
Fei Lun MD-500 2.4GHz - великий 4-х канальний радіокерований гелікоптер з бесфлайбарной стабілізацією в копійность корпусі американського військового вертольота MD 500.   Бесфлайбарная система стабілізації дозволяє вертольоту моментально реагувати на команди, дані пілотом, ..
3,942 грн.
Гелікоптер 4-к великий р / у 2.4GHz WL Toys V915 Lama (синій)
Великий 4-х канальний гелікоптер на радіоуправлінні WL Toys V915 Lama має привабливий дизайн в копійность корпусі, а великий розмір і вага забезпечують стабільний політ під відкритим небом і відмінну видимість на відстані.   Якість і льотні характеристики радіокерованого&nb..
2,943 грн.
Гелікоптер 4-к великий р / у 2.4GHz Fei Lun FX071C безфлайбарний
Гелікоптер 4-к великий р / у 2.4GHz Fei Lun FX071C - це беслайбарний гелікоптер нового покоління з класичною схемою лопатей, в якому роль стабілізатора виконує електроніка. Вертоліт зібраний на залізній рамі з м'якими пластиковими посадочними шасі і пластиковим знімним корпусом, стійким..
1,917 грн.
Гелікоптер  Nine Eagles Bell 206 2.4 GHz (Red RTF Version)
Радіокерований вертоліт Nine Eagles Bell 206 2.4 GHz ( Red RTF Version ) середнього розміру класичної схеми підійде для польотів у великих приміщеннях і на вулиці. У період навчання управління вертольотом Nine Eagles Bell 206 польоти рекомендується виконувати на невеликій висоті . А в разі по..
2,635 грн.
Гелікоптер 4-к великий р / у 2.4GHz WL Toys V913 Sky Leader
Гелікоптер 4-к великий р / у 2.4GHz WL Toys V913 Sky Leader - найбільша і одна з найміцніших моделей у своїй лінійці. Модель вигідно об'єднує збалансований вагу і досить великі розміри для впевненості у стабільному та надійному польоті на природі. Вертоліт ідеально поводиться під відкрит..
3,510 грн.
Гелікоптер Blade 180 CFX Basic Flybarless 3D BNF 360 мм (BLH3450)
Blade 180 CFX Basic Flybarless 3D BNF 360 мм (BLH3450) Для справжніх професіоналів-авіалюбителя компанія Blade розробила сучасну модель універсального вертольота. Конструкція не потребує попередньої збірці, володіє довжиною 34 см і вагою 190 г. Вертоліт оснащений електричним, безколекторним двигу..
8,100 грн.
Гелікоптер Dynam E-Razor 450 FBL Carbon Brushless RTF 720 мм 2,4 ГГц (DY8895VII RTF)
Гелікоптер Dynam E-Razor 450 FBL Carbon Brushless 720 мм 2.4GHz RTF Керований по радіо вертоліт Dynam E-Razor 450 має шестиканального управління і відноситься до професійних моделей. Вертоліт здатний виконувати фігури вищого пілотажу, так як оснащений потужним безколекторним двигуном і fbl си..
9,450 грн.
Гелікоптер Falcon-X 3 Channel Mini NO-777-112
Вертоліт Falcon X 3 Channel Mini з гіроскопом забезпечить Вам стабільний і якісний політ. Ви можете керувати ним навіть в темряві, так як вертоліт оснащений яскравими світловими індикаторами. Для пульта необхідні елементи живлення АА 6 шт. (немає в комплекті)Ця модель не створена для професійних ..
570 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Гелікоптер 3-к микро і/ч SPRAY водяна гармата
3-канальний співвісний гелікоптер SPRAY на інфра червоному управлінні обладнаний водяною гарматою для стрільби. Перед польотом спеціальна ємність заправляється водою, а при натисканні на кнопку пульта управління вертоліт бризкає водою з гармати. Час зарядки гелікоптера триває від 30 до ..
950 грн.
Гелікоптер UDIRC U12 750 мм 3 CH 2,4 GHz с гироскопом (Metal RTF Version)
Нова модель UDIRC U12 750 мм 3 CH 2,4 GHz с гироскопом (Metal RTF Version) являє собою компактний і зручний гелікоптер який розрахований на не тривалий політ, 5-8 хвилин і радіус польоту розрахований на 60 метрів. Можливо не всіх це влаштує, але цей гелікоптер має свої переваги, неве..
1,944 грн.

Від гвинта!

Популярність саме цих іграшок за останні роки виросла в рази! Сьогодні ринок радіокерованих моделей наповнений різноманітними гелікоптери. В інтернет-магазині rc-моделей "Заряд" ви знайдете іграшкові вертольоти у дуже широкому асортименті. Багато хто з моделістів починав своє захоплення цим хобі саме з гвинтокрилів.

На перший погляд, яка різниця між радіокерованими моделями гелікоптерів? Насправді – велика! Вони різняться між собою за ціною, величиною, типом і потужністю двигуна, складністю та кількістю каналів управління, радіусом дії пульта керування, розміщенням гвинтів та іншими конструктивним особливостями.

Для підвищення стабільності суча ний вертоліт на радіоуправлінні виробники оснащують гіроскопом. Такі літаючі апарати більш стабільніші в польоті, тому що гіроскоп коригує швидкість обертів гвинтів, чим зменшує небажаний вплив вітру. Як наслідок, іграшку не крутить в повітрі, а пілот насолоджується збалансованим польотом моделі.

Повітряна 3D акробатика.

Особлива вітка серед вертольотів на пульті – це 3D гелікоптери. Ці моделі спроможні витворяти небачені речі: перевертання, підвисання, перекидання із сторони в сторони, політ вверх дном, сальто та інші неймовірні трюки. Щоб здійснювати такі складні фігури потрібно мати відповідні навички. Але Ви швидко навчитесь, адже зазвичай такі гелікоптери оснащенні як мінімум 6-канальним управлінням, вони більші та технічно досконаліші. З іншої сторони 3D моделі дуже чутливі до найменших рухів пілота, тому Вам потрібно буде запастись терпінням.

Провідні виробники постійно вдосконалюють свої гвинтокрили, збільшуючи міцність та захищеність при падіннях, покращують льотні показники.

У нас Ви зможете купити гелікоптер на радіокеруванні та відчути справжню свободу в управлінні RC моделями. Серед представленого товару в цій категорії, Ви знайдете вертольоти за допомогою яких, можна знімати відео, грати у водяні війни та інше.