Стандартні гелікоптери

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гелікоптер 4-к великий на р/к WL Toys Sky Dancer V912
Великий радіокерований гелікоптер WL Toys V912 Sky Dancer  - найкращий вибір для захопливих польотів на вулиці і навіть проти вітру! Ви відразу зрозумієте, що керуєте справжнім монстром!   Конструктивні особливості гелікоптера і вдосконалена стійкість хвостового ротора з потовще..
2,833 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Bell 206 2.4 GHz (Red RTF Version)
Радіокерований вертоліт Nine Eagles Bell 206 2.4 GHz ( Red RTF Version ) середнього розміру класичної схеми підійде для польотів у великих приміщеннях і на вулиці. У період навчання управління вертольотом Nine Eagles Bell 206 польоти рекомендується виконувати на невеликій висоті . А в разі по..
2,635 грн.
Гелікоптер UDIRC U12 750 мм 3 CH 2,4 GHz с гироскопом (Metal RTF Version)
Нова модель UDIRC U12 750 мм 3 CH 2,4 GHz с гироскопом (Metal RTF Version) являє собою компактний і зручний гелікоптер який розрахований на не тривалий політ, 5-8 хвилин і радіус польоту розрахований на 60 метрів. Можливо не всіх це влаштує, але цей гелікоптер має свої переваги, неве..
1,944 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Solo PRO 328 2.4 GHz (Red RTF Version)
Модель гелікоптера Nine Eagles Solo PRO 328 невеликі розміри дозволяють використовувати як і в приміщеннях так і на вулиці. У комплектацію до вертольота йде 4-х канальний пульт дистанційного керування 2.4 ГГц, що дозволяє літати, навіть якщо поруч є інші "пілоти" зі своїми моделями..
2,700 грн.
Гелікоптер  Nine Eagles Draco 2.4 GHz в кейсе (Blue RTF Version)
Гелікоптер  Nine Eagles Draco 2.4 GHz в кейсе, мініатюрна модель яка чудово підходить до польоту в закритому приміщенні, її малі розміри і 4-х канальне повноцінне управління забеспечує стабільний політ. Корка виготовлена з еластичного пластику який який захищає конструкцію від знач..
1,512 грн.
Гелікоптер  Nine Eagles Solo PRO 180 3D 2.4 GHz (Yellow RTF Version)
Модель Nine Eagles Solo PRO 180 3D виконує  3-D пілотажі не гірнше ніж великі гелікоптери не дивлячись на свою не велику вагу. Без флайбарна система. Стабільни і швидкий політ, маневреність це все містить в собі  PRO 180. Зразу ж після покупки ви можете розп..
5,454 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Combat Twister 2.4 GHz (Blue camouflage RTF Version)
Гілекоптер Nine Eagles Combat Twister 2.4 GHz добре пристосований для невеликих навіть тісних приміщеннях.Також ця модель оснащена сисетмою імітації бійки. Задопоогою іфрочервоного лазера і іматаї звуку можна влаштовувати справжня перестрілки з іншими гелікоптерами, це надзвичайно захоп..
1,550 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Flash 2.4 GHz (Yellow RTF Version)
Гелікоптер Nine Eagles Flash 2.4 GHz чудово підходить для польотів в закритих приміщеннях, зарядка триває 30 хвилин, а час польоту від 8 до 10 хвилин. Також завдяки 4-х канальній передавачу гелікоптер є більш збалансованим і контрольованим. Ця модель не потребує збірки і одразу ж готова..
1,080 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Flash 2.4 GHz в кейсе (Yellow RTF Version)
Гелікоптер Nine Eagles Flash 2.4 GHz  в кейсе (Yellow RTF Version) чудово підходить для польотів в закритих приміщеннях, зарядка триває 30 хвилин, а час польоту від 8 до 10 хвилин. Також завдяки 4-х канальній передавачу гелікоптер є більш збалансованим і контрольованим. Ця мод..
1,512 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Free Spirit 2.4 GHz (White-Blue RTF Version) NE30222024206
Модель Nine Eagles Free Spirit 2.4 GHz (White-Blue RTF Version) пристосована до польотів будь-де.Запатентована форма лопастней несучого гвинта і висока якість виготовлення забезпечують дивовижну стабільність у польоті. Самий передовий і помехо захищений частотний діапазон радіоуправ..
3,213 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Free Spirit Micro 2.4 GHz (Green RTF Version)
Гелікоптер пристосований тільки для закритих приміщень, Nine Eagles Free Spirit Micro 2.4 GHz є чудовим початком для новачків цієї справи. Стабільний політ забезпечує 4-х канальний приймач, а також невеликі розміри і вага. Також модель піддається великому ризику ударів, адже її запчасти..
1,080 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Free Spirit Micro 2.4 GHz в кейсе (Green RTF Version)
Гелікоптер пристосований тільки для закритих приміщень, Nine Eagles Free Spirit Micro 2.4 GHz є чудовим початком для новачків цієї справи. Стабільний політ забезпечує 4-х канальний приймач, а також невеликі розміри і вага. Також модель піддається великому ризику ударів, адже її запчасти..
1,728 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Solo 2.4 GHz (Red RTF Version)
Гелікоптер Гелікоптер  Nine Eagles Solo чудово підходить для польотів в закритих приміщеннях, зарядка триває 30 хвилин, а час польоту від 8 до 10 хвилин.  Ця модель підходить для початківців і дітей які зможуть з легкістю управляти ним.Також завдяки 4-х канальній передавачу ге..
1,080 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Solo 2.4 GHz в кейсе (Red RTF Version)
Гелікоптер Гелікоптер  Nine Eagles Solo чудово підходить для польотів в закритих приміщеннях, зарядка триває 30 хвилин, а час польоту від 8 до 10 хвилин, а алюмінієвий кейс слугує для зберігання гелікоптері. Ця модель підходить для початківців і дітей які зможуть з легкістю управля..
1,728 грн.
Гелікоптер Nine Eagles Solo PRO 100 3D 2.4 GHz (Red RTF Version)
Модель Nine Eagles Solo PRO 100 3D виконує 3-D пілотажі не гірнше ніж великі гелікоптери не дивлячись на свою не велику вагу. Flybarless - це система управління завдяки якій модель є надзвичайно стабільна, маневрена і активна, в цьому і заключається вся фішка гелікоптера, також ще цілий..
4,613 грн.