Аксесуари, інструмент, матеріали для виготовлення

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Міні тестер 1-8S для LiPo акумуляторів
Міні тестер 1-8S для LiPo акумуляторів є незамінним аксесуаром! Завжди можна виміряти наскільки заряджений акумулятор, а також бути вчасно проінформованим про низький заряд акумулятора! Дивіться наш огляд даного тестера! ..
66 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Переносний аварійний світлодіодний ліхтар YJ-6825 72 LED
Аварійна світлодіодна лампа YJ-6825 - чудове придбання для Вашої оселі, коли часто вимикають світло! Також вона є незамінним помічником в туристичних походах!   Дуже потужна і яскрава лампа зможе освітлити велику площу. На ліхтарі є відкидна ручка, ручка для підвішування і кріпи..
550 грн.
Накал свічі BSD Glow Starter with charger NO.B7004
Накал свічі - BSD Glow Starter with charger NO.B7004 придназначений для моделей які працюють на NITRO пальному.   ..
405 грн.
Блок живлення SkyRC eFuel 30A Power supply 12-18В імпульсний
SkyRC eFuel 30A (SK-200013) - Потужне джерело живлення для зарядних пристроїв та іншого обладнання, що працює від постійного струму 12-18В до 30A. Блок живлення SkyRC eFuel видає стабілізовану напругу з захистом від перевантажень, короткого замикання і перегріву. Інтелектуальний вбудований в..
3,834 грн.
Модуль безпровідний SkyRC WiFi для зарядних пристроїв
За допомогою цього пристрою ви з легкістю зможете контролювати свою зарядку і регулятори дистанційно зі смартфона або планшета. ..
680 грн.
Power Analyzer Watt Meter-Battery Checker-Balancer
Аналізатор потужності є досить складний пристрій управляється процесором високої продуктивності мікро і точних резисторів. Він має 3 функції "ват-метрової " вимірює струм (А), напруга (Вольт), потужність (Вт) і зарядний пристрій (ампер-година) ,"напруга перевірки" дозволяє перевіряти напругу окре..
821 грн.
Відеокамера SJ4000 (Black Edition)
Сьогодні в наше життя практично неможливо уявити без телефону і фотокамери. Повсякденне життя автовласника - без відеореєстратора. Життя екстримала - без екшн-камери.    За допомогою екшн-камери (або спортивної камери) SJ4000 Ви зможете знімати фото і відео в будь-яких умовах, н..
2,916 грн.
Зарядний пристрій SkyRC Ultimate Duo 30A
Один з найпотужніших зарядних пристроїв на ринку. Дозволяє заряджати два акумулятори одночасно сумарною потужністю до 1400Вт. ..
6,696 грн.
Плата балансування SkyRC Multi Balance Board Adapter для 2-6S Lipo
Multi Balance Board Adaptor - балансувальна плата (адаптер) для підключення літієвих батарей до балансувального роз'єму зарядного пристрою. Набір роз'ємів різних стандартів дозволяє підключати до зарядного пристрою практично будь-які батареї LiPo / LiIon / LiFe з 2-6 акумуляторів. Оригін..
324 грн.
HSP Комплект для запуску й обслуговування нітро-ДВС (7 од.)
Комплект для запуску й обслуговування нітро-ДВС (7 од.) ..
821 грн.