Катери

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Катер Joysway Magic Vee MK2 2.4GHz (White/Black RTR Version)
Повністю готова модель катера Joysway Magic Vee MK2 розміром всього 265мм. і максимальною швидкістю до 20км / год.! Маленька модель катера поставляється всім життєво необхідним для запуску: фірмова апаратура управління Joysway працює на частоті 2.4 GHz, акумулятор Ni-MH з ємністю 260 mAh, зарядни..
1,253 грн.
Катер Joysway Magic Cat MK2 2.4Ghz (Yellow RTR Version)
Повністю готова модель катера Joysway Magic Cat MK2 розміром всього 265мм. і максимальною швидкістю до 20км / год.!  Швидкий катер Joysway Magic 8108 стане головною родзинкою будь-якої водойми і веселим проведення дозвілля всією родиною! Що може бути цікавіше для дитини, ніж вийти ..
1,253 грн.
Катер Joysway 8206 Offshore Lite Warrior MK3 420 мм 2.4GHz Orange RTR
Joysway Offshore Lite Warrior MK це радіокерована електрична модель спортивного катера. Модель комплектується всім необхідним  для запуску. На моделі трьох лопастний гребущий гвинт наділяє його оптимальним співвідношенням між рівним вібрації, розмірами і потужністю. Гвинт катера виготовл..
2,430 грн.
Катер Joysway 8208 Yellow Sea Rider MK2 420 мм 2.4Ghz RTR
Joysway  Yellow Sea Rider MK2 це  радіокерована колекторна модель катамарана.  Модель комплектується всім необхідним для запуску. На моделі трьох лопастний гребущий гвинт наділяє його оптимальним співвідношенням між рівним вібрації, розмірами і потужністю. Гвинт катера виготовл..
2,430 грн.
Катер Joysway 8209 Super Mono X Brushless 420 мм 2.4GHz RTR
Joysway Super Mono X це радіокерований безколекторний гончий катер. Легка конструкція, всі її компоненти  високоякісні. Гвинт для  веслування на дві лопасті виготовлений з нейлону. Кермо з нержавіючої  сталі. Модель 8209 катера оснащена потужним безколекторним двигуном 221..
4,590 грн.
Катер Joysway 9501S Invincible Razor Brushless 1050 мм 2.4Ghz RTR
Joysway 9501S Invincible Razor це безколекторна радіокерована модель катера. Корпус гладкий та виготовлений з дуже міцного та якісного матеріалу. Катер характиризується як непереможний спортивний та наймовірно швидкий і розрізає хвилі як бритва. Модель повністю зібрана для запуску  необ..
13,176 грн.
Катер Traxxas Blast RTR 603 мм 2,4 ГГц (38104-1)
Дебютні капітани можуть не турбуватися про радіомодель, якщо вона вріжеться в корч. Корпус посудини виконаний з міцного і одночасно легкого ABS-пластика. Він набагато легше за масою порівняно з такими ж суднами, сконструйованими з композиту. Завдяки обтічній формі носової частини човник може розі..
6,210 грн.
Катер Joysway 8301 Bullet Brushless 729 мм 2.4Ghz RTR
Joysway 8301 Bullet це радіокерована безколекторна модель катера.  Модель виготовлена з ABS пластика. Гвинт катера виготовлений з міцного і еластичного нейлону має високу стійкість до зношування та володіє водовідштовхувальними властивостями.  В моделі встановлений потужний &nbs..
4,243 грн.
Катамаран PRO Boat USA Blackjack 29 0,76м 2,4ГГц электро безколлекторний RTR (без АКБ) PRB4150
PRO Boat USA Blackjack 29 це радіокерована модель спортивного катамарана з безколекторною системою.  Модель виготовлена з високоякісного мареріалу-скловолокна. Гвинт та кермо виготовлені з міцного анодованого алюмінію вонилегкі але водночас наймовірно міцні та довговічні. Водостійка криш..
12,663 грн.
Катамаран Joysway US.1 0,7м 2.4GHz электро бесколлекторный RTR (без АКБ)
Joysway US.1 це радіокерована спортивна  модель катамарана з безколекторним двигуном. В ного досить широкий корпус що робить цю модель стійкою на воді. Катер оснащений міцним нейлоновим двухлопастний гребущим гвинтом. Модель катамарана JW8302 оснащена потужним безколекторним електрод..
4,995 грн.
Катамаран Joysway US.1 GP 1,3м 2.4ГГц бензин RTR JW9112A
Joysway US.1- це радіокерована спортивна  модель катамарана з двухтактним бензиновим двигуном.  В ного досить широкий корпус що робить цю модель стійкою на воді. Він має досить міцний корпус який виготовлений з стікловолокна. Катер оснащений міцним нейлоновим двухлопастний греб..
15,660 грн.
Катамаран Joysway US.1 1,3м 2.4ГГц электро бесколлекторный RTR (без АКБ) JW9112H
Joysway US.1- це радіокерована спортивна  модель катамарана з безколекторним двигуном. В ного досить широкий корпус що робить цю модель стійкою на воді. Він має досить міцний корпус який виготовлений з стікловолокна. Катер оснащений міцним нейлоновим двухлопастний гребущим гвинтом. ..
21,195 грн.
Катамаран PRO Boat USA Miss Geico 17 0,4м 2.4ГГц электро RTR PRB0300
PRO Boat USA Miss Geico 17 це радіокерована спортивна модель катамарана. Він являється точною деталізованою, ліцензійною копією найвідомішого гоночного катамарана в світі Miss GEICO.  Виготовлений з удоростійкого пластику наймовірної якості. Вся електроніка знаходиться в захисному боксі...
3,996 грн.
Катамаран PRO Boat USA Miss Geico 24 0,6м 2.4ГГц электро RTR PRB0500
PRO Boat USA Miss Geico 24 це радіокерована модель катамарана. Вона являється точною деталізованою, ліцензійною копією найвідомішого гоночного катамарана в світі Miss GEICO. Катамаран PRB0500 відрізняється  від PRB0300 Лише розмірами та двигуном. Виготовлений з удоростійкого пластику най..
8,775 грн.
Катамаран PRO Boat USA Miss Geico 29 BL V2 0,7м 2.4ГГц электро бесколлекторный RTR (без АКБ)
PRO Boat USA Miss Geico 29 це потужна радіокерована безколекторна модуль катамарана. Він являється точною деталізованою, ліцензійною копією найвідомішого гоночного катамарана в світі Miss GEICO.   Модель має досить великі розміри, корпус виготовлений з склопластику. Модель PRB4100B к..
11,934 грн.

Водна стихія.

Якщо Ви живете на берегу моря, чи живописного озера, або можливо, через Ваше місто протікає ріка, тоді RC катери – це те, що без сумніву подарує вам масу нових незабутніх вражень. Сьогодні моделісти не тільки підкорили сушу та повітря. Водна стихія підкорена також.

Радимо Вам купити катер на радіоуправлінні в інтернет-магазині rc-моделей "Заряд", адже саме у нас Ви знайдете широкий асортимент різноманітних яхт, катамаранів, човнів та інших моделей кораблів. Радіокеровані катери дуже прості в експлуатуванні, запускати на воду їх можна прямо з коробки.

Човни на пульті керування комплектуються як електромоторами, так і двигунами внутрішнього згорання. При цьому не варто турбуватись за контакт техніки з водою. Усі важливі елементи, від радіоелектроніки до двигуна розміщенні у водонепроникному відсіку та надійно захищені від вологи.

Жага до швидкості.

Оскільки більшість катерів досить швидкісні (до 50 км/год.), тому для них потрібна простора водойма. Також бажано плавати на спокійній та неглибокій воді. Невеличкі озера, лагуни, заплави, великі спортивні басейни. Існують моделі, які розвивають швидкість до 80 км/год. Вони потребують простору та впевнених навичок керування судном, але капітану такий катер відплатить дивовижними емоціями та адреналіном в крові.

Якщо Ви хочете відчути себе мільйонером, тоді Вам потрібен вітрильник – радіокеровану копію справжньої яхти. Не дивлячись на великі габарити вітрил, яхти на радіоуправлінні завдяки легким але міцним конструкціям досить стабільні та не перевертаються.

Широкий вибір найкращих моделей, провідні виробники катерів, катамаранів та яхт запрошують Вас у світ мариністів!