Літаки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Модель літака Dynam Sbach342 3D Brushless 1250 мм 2.4GHz RTF DY8945 RTF
Dynam Sbach342 це радіокерована безколекторна модель 3D літака з розмахом крил 1250 мм. Він виготовлений з високоякісного матеріалу EPO це легкий спінений поліпропілен він схожий на пінопласт але має велику гнучкість та пружність і легко піддається ремонту. Літак має зібране шасі. Модель комп..
8,100 грн.
Модель літака Dynam Sbach342 3D Brushless 1250 мм 2.4GHz  DY8945 PNP
Dynam Sbach342 це радіокерована безколекторна модель 3D літака з розмахом крил 1250 мм. Він виготовлений з високоякісного матеріалу EPO це легкий спінений поліпропілен він схожий на пінопласт але має велику гнучкість та пружність і легко піддається ремонту. Літак має зібране шасі. Модель потр..
5,670 грн.
Модель літака Hubsan Spy Hawk H301C 843 мм 2.4GHz RTF з бортовою відеокамерою H301C
Hubsan Spy Hawk H301C це радіокерована модель безколекторного планера з розмахом крил 843 мм. Дана модель  виготовлена з високоякісного матеріалу EPO це легкий спінений поліпропілен він схожий на пінопласт але має велику гнучкість та пружність і легко піддається ремонту. Це оди..
9,045 грн.
Модель літака Dynam Hawk Sky Brushless 1370 мм 2.4GHz RTF DY8925 RTF
Dynam Hawk Sky це радіокерована безколекторна модель планера з розмахом крил в 1370 мм. Він виготовлений з високоякісного матеріалу EPO це легкий спінений поліпропілен він схожий на пінопласт але має велику гнучкість та пружність і легко піддається ремонту. Літак представлений в готовому вигл..
5,886 грн.
Модель літака Dynam I Can Fly Brushless 1200 мм 2.4GHz RTF DY8926 RTF
Безколекторна модель літака I Can Fly на радіокеруванні постачається у комплектації RTF (Ready To Fly), тому він готовий до польоту прямо із коробки. До комплектації також входить апаратура управління Dynam 4CH з частотою 2.4GHz. і зашифрований протокол передачі DSSS, який дозволяє спокійно перех..
5,130 грн. 3,700 грн.
Модель літака з гумовим двигуном Aviator Biplane 17' (XA03101)
Aviator Biplane 17' це модель літака виготовлена з пластика і оснащена резиномотором. В нього надзвичайно проста конструкція, і навіть найменшому льотчику під силу його скласти. Має яскраве жовте забарвлення тому його чітко видно в польоті.   ..
308 грн.
Літак р / у Precision Aerobatics Katana Mini 1020 мм KIT (фіолетовий)
Літак р / у Precision Aerobatics Katana Mini 1020 мм KIT (фіолетовий)       ..
4,698 грн.
Літак р / у Precision Aerobatics Katana Mini 1020 мм KIT (червоний)
Літак р / у Precision Aerobatics Katana Mini 1020 мм KIT (червоний)       ..
4,698 грн.
Модель планера FMS ASW 28 2300 мм ARF FMS050
FMS ASW 28 це радіокерована модель планера з розмахом крил 2300 мм. Він являється точною деталізованою копією спортивного мотопланера ASW 28.  Планер виготовлений з високоякісного матеріалу EPO це легкий спінений поліпропілен він схожий на пінопласт але має велику гнучкість та пружність ..
7,020 грн.
Літак Alpha 1500 RTF 2.4 ГГц
Alpha 1500 RTF. Чудовий комплект електропланера з безщеточним приводом. Модель в польоті стабільна і дуже маневренна. Тому рекомендується як початківцям, так і для більш досвідчених моделістів. Ідеальна пропозиція для тих, хто малим тиражем хочуть розпочати "піднебесну пр..
4,936 грн.
Літак Бета 1400 RTF 2.4 ГГц
Планер Бета 1400 з електроприводом, виготовлений з удароміцного матеріалу EPP. Модель в польоті стабільна і дуже маневренна. Тому рекомендується як початківцям, так і для більш досвідчених моделістів. Модель була створена за зразком відомого і шанованого елекртопланера Easy Star від ком..
5,081 грн.
Літак Cessna 182 RTF 2.4 ГГц
Модель була вироблена відомою компанією Sonic-Modell, яка спеціалізується в літаках rc середнього і високого рівня. Представлена Cessna в цілому було зроблено з пінопласту EPO, який легкий і надзвичайно міцний. Завдяки цим якостям може витримати кілька падінь. Цікавим рішенням є керовані і поворо..
5,808 грн.

Нестримне бажання літати.

Не дивлячись на те, що за спиною в людини немає крил, бажання літати від неї ніяк не забереш. Допомогти втілити цю неймовірну мрію зможуть авіамоделі на радіокерувані. Тільки літаки на пульті керування зможуть відкрити перед Вами неосяжні простори неба. Швидкість і планерування, акробатичні трюки у захоплених глядачів над головою або політ безпілотника з відеокамерою.

Широкий асортимент товару в інтернет-магазині rc-моделей "Заряд" здивує Вас. У нас Ви зможете придбати саме ту модель, яка найбільше припаде Вам до душі.

Якими бувають літаки?

Давайте розглянемо, що нам пропонує авіапром у галузі радіокерованих моделей. Серед RC літаків Ви зможете знайти як прості у керуванні моделі для навчання, так і професійні 3D літаки, які можуть виконувати дивовижні трюки. Загалом радіокеровані моделі літаків поділяються на такі типи:

  • 3D літаки,
  • Міні літаки,
  • Стандартні,
  • Планери,
  • Вільнолітаючі.

Для початківців та тих, хто поки що немає професійних навиків пілотування ми радимо почати із стандартних літаків та планерів із верхнім крилом і низько розташованим центром ваги, що забезпечує стабільність авіамоделі. Також важливо, щоб модель була в RTF (готової до польоту) комплектації. Професіонали ж віддадуть перевагу комплектації ARF (потребують встановлення бортового обладнання) та KIT (модель для збору).

Для справжніх асів ми пропонуємо моделі для вищого 3D пілотажу. Це літаки, які здатні виконувати неймовірні фігури та трюки, призначені для досвідчених пілотів, які вміють контролювати поведінку машини в екстремальних умовах. Професійні літаки на радіоуправлінні комплектуються як двигунами внутрішнього згорання, так і електродвигунами, тому Ви завжди маєте можливість вибору між потужністю і швидкістю,  та керованістю і надійністю в польоті.

Апаратура управління.

Також, при виборі авіамоделі, хочемо звернути Вашу увагу на силу передавача на пульті керування. Від цього показника буде залежати висота і дальність польоту. Сьогодні зазвичай всі моделі комплектуються 4-х канальною апаратурою управління з частотою 2.4 GHz., а це означає, що Вам не варто хвилюватися на рахунок пересічення частот, тому Ви зможете з друзями запускати декілька моделей водночас.

Серед різноманітного вибору літаків на нашому інтернет-магазині rc-моделей "Заряд", Ви обов’язково знайдете саме свій! Купити літак на радіоуправлінні та отримати його через доступні послуги доставки Ви зможете дуже просто і швидко, здійснивши замовлення на нашому сайті. Товар прийде до Вас у будь-яку точку України.