Мотоцикли

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мотоцикл Himoto 1:4 Burstout MX400 Brushed
Радіокерований мотоцикл - найбільш інноваційний і ефектний клас радіокерованих моделей!   Радіокерована модель спортивного байка Himoto Burstout MX400 з електродвигуном масштабу 1:4 з нової лінійки р/к моделей Himoto. Його реалістичний дизайн у поєднанні з значними р..
8,917 грн.
Мотоцикл Thunder Tiger Racing Bike SB5 Brushless 1/5 417 мм 2.4GHz RTR 6575-F
Racing Bike SB5 радіокерований мотоцикл - найбільш інноваційний і ефектний клас радіокерованих моделей! Радіокерована модель спортивного байка Thunder Tiger з безколекторним електродвигуном масштабу 1:5.  Його реалістичний дизайн у поєднанні з значними розмірами і шаленою швидкістю ..
4,590 грн.
Мотоцикл Thunder Tiger Ducati Desmosedici 2008 GP8 1:5 RTR 440 мм 2,4 ГГц (6528-F282)
Зануритися в захоплюючий світ супер швидкісних гонках і пролетіти по шосе, залишаючи далеко позаду своїх конкурентів, допоможе спортивний мотоцикл, що володіє всіма необхідними гоночними характеристиками: невеликий розмір кузова; розвиток високій швидкості до 40 км / год; надпотужний ..
6,183 грн.

Мотоцикли на радіокеруванні – це те, що для душі.

Два колеса і між ними надпотужний двигун, пульт керування в руках та адреналін в крові – це можуть подарувати тільки радіокеровані моделі мотоциклів. Попробуйте щось нове і дивовижне.

В інтернет-магазині rc-моделей "Заряд" Ви зможете купити мотоцикл на радіоуправлінні та отримати його в будь-яку точку України. Залишилось тільки визначитись із моделлю!

RC мотоцикли поділяються на два основних класи – шосейні та кросові. Одні призначенні для швидкісних гонок по кільцевим трасам, інші покликані до участі в змаганнях на ґрунтовому покриттю. Відчуйте себе справжнім гонщиком! Не відмовте собі від нових вражень та емоцій. Конструктори мотомоделей постарались на славу, аби Ви відчули шалений драйв від двоколісних агрегатів.